Oluline info meie elukeskkonna kohta

Lugupeetud Randvere küla elanikud

Minule saabunud info alusel teavitab Terviseameti Põhja talitus, et Randvere küla jääb Muuga sadama saasteala mõjupiirkonda. Allpool on selguse huvides ka väljavõte meie valla keskkonnaameti juhataja kirjalikust pöördumisest Randvere Külaelanike poole

/…. Iga kord, kui tunnete välisõhus ebameeldivat haisu, mis pärineb eeldatavalt Muuga sadamast, siis teavitage sellest helistades numbrile 1313 ning paluge, et olukorda tuleks võimalikult kiiresti kohapeale
tuvastama lõhnaaine esinemise määramise ekspertrühm. Lisaks võiks helistaja jätta oma kontaktandmed ja paluda, et inspektor, kes asja menetlema hakkab annaks sündmuste käigu kohta ka tagasisidet nii helistajale endale kui ka Viimsi Vallavalitsuse keskkonnaametile (Eleri Kautlenbachile). Kui helistaja ise tagasisidet ei soovi, siis vallale võiks tagasiside siiski paluda edastada.

Lugupidamisega

Eleri Kautlenbach
Juhataja
Keskkonnaamet
Viimsi Vallavalitsus
Nelgi tee 1, Viimsi alevik
Viimsi vald, 74001 Harjumaa
tel + 3726066851
mob + 37253498565
fax + 3726066800
www.viimsivald.ee ………./

Sellest tulenevalt palun Teid olla aktiivsed ja tähelepanelikud teavitamaks kõikidest juhtudest, kui on tunda Teid häirivat ebameeldivat lõhna ja müra.

Telefon, kuhu siis helistada on – Keskonnainspektsiooni tel nr 1313.

See info on oluline edaspidise objektiivse analüüsi jaoks pidades silmas keskkonna planeeritud arengusuundi ning samaaegselt on hädavajalik tervisliku elukeskkonna säilitamisel.

Teatele on lisatud Terviseameti kiri

Lugupidamisega,

Priit Robas
külavanem

23.09.2012