Heategevuslik advendilaat ja oikumeeniline misjonikohvik Randveres !

Tähelepanu, tähelepanu !

Kõik huvilised lähedalt ja kaugelt on oodatud osalema, ostlema ja müüma advendilaadal.

Kus ja millal ?

Randvere lasteaia saalis pühapäeval 15. detsembrill kell 16-18. Laadale eelneb algusega kell 14.30 kolmanda advendipüha jumalateenistus Randvere luteri kirikus, kus laulab Misjonikoor ja jutlustab koguduse juhatuse esimees Urmas Kiviselg.


Laadal võib meisterdada, saada osa jõulunäidendist, külastada kohvikut, osta ja müüa küpsetisi, hoidiseid, käsitöid, seinakalendreid, kasutatud riideid, raamatuid, mänguasju jpm. Laada ja kohviku tulu läheb Eesti kirikute misjoniprojektide toetuseks üle maailma. Teretulnud on annetused laadalauale ja kohvikuletile! Pakume eraisikutele, asutustele või seltsingutele võimalust ka oma müügilaud üles seada. Palume selleks koht broneerida hiljemalt 11. detsembriks tel. 56 21 75 75 ning annetada kohapeal 10 % päeva müügist korraldajale misjoniprojektide toetuseks.

Misjonikoor koondab umbes 40 rõõmsameelset noort või noore hingega kristlast üle Eesti, kes esitavad kaasaegse helikeelega vaimulikke laule. Oma mitmekesise repertuaariga soovib koor kuulajaid vaimselt kosutada, et koos rõõmustada Jumala ja tema tegude üle. 

Korraldajaks on Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond, milles on esindatud Eesti luteri, baptisti, metodisti, nelipühi ja vabakirikud, kes annavad juba kuuendat aastat välja ühist misjoni seinakalendrit ning korraldavad kordamööda igakuiseid oikumeenilisi misjonikohvikuid Eestist välja läinud misjonäride töö tutvustamiseks. Randvere ürituse korraldamisel oleme eriliselt tänulikud koostöö eest kohaliku kogukonnaga.

 

Kontakt:

Kirsti Malmi
EELK Misjonikeskus
5621 7575

misjon@allianss.ee
www.misjon.ee / www.misjonikeskus.ee

 

 Pildid / - kohvik

 

05.12.2013